Ferhatlar'a Dair Genel Bilgiler

Okulumuz 2012 yılında kurulmuş ve Denizli’de mükemmel bir eğitim merkezi olarak hem Türkiye hem de uluslararası eğitim kurumları için bir örnek teşkil etmiştir.

Özel Ferhatlar Eğitim Kurumları, Türkiye’nin Denizli ilinde bulunan ve içerisinde anaokulu, ilkokul ve ortaokul olan karma bir gündüz okuludur. Öğrencilerimizin çoğunluğu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır ve yaklaşık %5’inin çift vatandaşlığı vardır. Okulumuz, Milli Eğitim Bakanlığı ilke ve yönetmeliklerine tabidir.Özel Ferhatlar Eğitim Kurumları; Türkiye’de İsabet Okulları, Özel Boğazhisar Eğitim Kurumları, Özel Süleymaniye Eğitim Kurumları, Özel Sakarya Eğitim Kurumları, Özel Güneş Okulları, Özel Osmangazi Okulları, Özel Mimar Sinan Okulları,Özel Saray Okulları gibi 46 kurum ile eğitim programı uygulamaları ve program geliştirme projelerinde işbirliği içerisindedir. Ayrıca yurtdışında İngiltire Londra’da Marathon High School ile bu kapsamda çalışma yürütümekte ve yurtdışı yaz okulu programlarını birlikte organize etmektedir.Proje Paydaşlarımız

İlk mezunlarını 2014 yılında veren okulumuzda mezun olan tüm öğrencilerimiz liseye gitmektedirler.

Ferhatlar'da Eğitim ve Öğretim

Anaokulundan 8.Sınıfa kadar devam eden eğitim programlarımızda hedefimiz;

Öğrencilerimizi Yedi Kıtada Geleceğe Yön Veren, Liderlik Vasfına Sahip, Bilinçli, Güven Duyulan, Dil Becerileriyle Farklı Milletlerle İletişim Kurabilen, Entelektüel Bireyler Olarak Yetiştirmek; Verdiğimiz Hizmetlerle Kalitesini İspatlamış, Başarılı, Saygın Bir Eğitim Kurumu Olmaktır.