İNSANA YATIRIM

EN GÜZEL YATIRIM

“Kökleri derin ve zengin bir maziye uzanan, dalları sağlam bir gövdeye sımsıkı bağlı ve geleceğe umutla, sevgiyle, heyecanla büyüyen bir eğitim çınarı.”

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ ve KAYIT ÜCRETLERİ HAKKINDA BİLGİ/TEKLİF ALMAK İÇİN

BİLGİ FORMUNU DOLDURUNUZ

Ferhatlar Eğitim Kurumları

Okulumuz, 2012 yılında eğitim öğretime başlamıştır. Sunduğu fiziksel imkanlar ve uyguladığı eğitim-öğretim programlarıyla yerel, ulusal ve uluslararası eğitim kurumları için mükemmel bir örnek teşkil etmektedir.

Özel Ferhatlar Eğitim Kurumları, Denizli Merkezefendi’de bulunmaktadır. Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine hizmet vermektedir. Kampüsümüz; 10.000 m2 kapalı alanı, 7.477 m2 oyun-spor alanları, 3.000 m2 hobi bahçesi ile öğrencilerine geniş ve ferah eğitim-öğretim ortamları sunmaktadır. Okulumuz; Z-Kütüphane, Zeka Atölyesi, Robotik-Kodlama Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Sanat Atölyesi, Okçuluk Merkezi, Açık-Kapalı Spor sahaları ile zenginleştirilmiş eğitim modelini uygulayan özel bir kurumdur.

Özel Ferhatlar Eğitim Kurumları; Türkiye’de İsabet Okulları, Özel Boğazhisar Eğitim Kurumları, Özel Süleymaniye Eğitim Kurumları, Özel Sakarya Eğitim Kurumları, Özel Güneş Okulları, Özel Osmangazi Okulları, Özel Saray Okulları gibi 59 kurumun işbirliği ile eğitim programları ve projeleri geliştirmektedir. Aynı zamana Londra’da bulunan Marathon High School ile yabancı dil programları geliştirmekte ve yurtdışı yaz okulu programları düzenlemektedir.

İlk mezunlarını 2014 yılında veren okulumuzda mezun olan tüm öğrencilerimiz liseye gitmektedirler.

Ferhatlar'da Eğitim ve Öğretim

Anaokulundan 8.Sınıfa kadar devam eden eğitim programlarımızda hedefimiz;

Öğrencilerimizi Yedi Kıtada Geleceğe Yön Veren, Liderlik Vasfına Sahip, Bilinçli, Güven Duyulan, Dil Becerileriyle Farklı Milletlerle İletişim Kurabilen, Entelektüel Bireyler Olarak Yetiştirmek; Verdiğimiz Hizmetlerle Kalitesini İspatlamış, Başarılı, Saygın Bir Eğitim Kurumu Olmaktır.